HİZMET ANLAYIŞIMIZ

“Profesyonel Yaklaşım”

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

“Müşteri Memnuniyeti” - “Profesyonel Yaklaşım”


Başak İleri Teknoloji haberleşme ve güvenlik alanında edindiği 15+ yılı aşkın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri ve güvenlik alanında eşsiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır.

Başak İleri Teknoloji Çözüm ve Deneyim Merkezi tüm ürün ve çözümleri yerinde görebileceğiniz, deneyebileceğiniz, eğitim alabileceğiniz ve kendi projenizi uzmanlarla birlikte gerçekleştirebileceğiniz Türkiye’de konusunda tek tesistir.

Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama

DOĞRU ÇÖZÜM

Hızlı, Kaliteli ve Sürdürebilirlik


Araçlar Telsiz Kiralama

Araçlar

Sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Projelendirme Telsiz Kiralama

Projelendirme

Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar. Güvenlik & Haberleşme altyapılarının projelendirilmesi.

Uygulama Telsiz Kiralama

Uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Keşif Telsiz Kiralama

Keşif

Sistem kurulacak alanlarda mekanik ve elektromanyetik saha keşfinin yapılması.

Mühendislik Telsiz Kiralama

Mühendislik

Mekanik ve elektronik konularında mühendislik hizmetleri.

Kapsama Çalışması Telsiz Kiralama

Kapsama Çalışması

Yoğun, kırsal ve kapalı alanda ihtiyaçlarınıza yönelik kapsama alanı raporlamaları.

Fizibilite Raporları için Telsiz Kiralama

Fizibilite Raporları

Bütçeniz dahilinde çözüm odaklı iş parametreleri.

Kurulum için Telsiz Kiralama

Kurulum

Planlanmış çalışmaların 21 yıllık tecrübe ile sahada eksiksiz uyarlanması.

Fiyatlandırma için Telsiz Kiralama

Fiyatlandırma

Her türlü bütçe için en uygun çözümlerin en ekonomik şekilde planlanması.

Yerinde Bakım – Onarım için Telsiz Kiralama

Yerinde Bakım – Onarım

Zamanında ve eksiksiz planlanmış yerinde sunulan hizmetler.

İmalat – Tedarik için Telsiz Kiralama

İmalat – Tedarik

Güçlü tedarik zinciri ve üretim kabiliyetimizle söz verdiğimiz zamanda daima yanınızdayız.

SUNDUĞUMUZ DESTEKLER

Güvenilir Çözüm Ortağınızla Kiralamanın Kolay yolu


Telsiz Kiralama

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinelerdir..

Telsiz Kiralama

Geniş Kapsama Alanı

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

Telsiz Kiralama

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

Telsiz Kiralama

SIMULCAST

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

Telsiz Kiralama

HF / SSB

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Telsiz Kiralama

Mikrodalga Link

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.

Telsiz Kiralama

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

Telsiz Kiralama

SCADA

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

Telsiz Kiralama

Analog

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Telsiz Kiralama

Kapalı Alan Kapsama

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.

Top