TELSİZ BAKIM

“ Hızlı, Kaliteli, Kalıcı Çözümler ”

TELSİZ KİRALAMA

Satış Hizmetleri, Kiralama Hizmetleri ve Servis Hizmetleri

Telsiz Kiralama

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde Hytera, Kirisun ve TeloSystem markalarımız ile Dijital, DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini, her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarla rekabetçi fiyatlar ve akılcı çözümlerle sunuyoruz. Ürün kalitemiz, stok kapasitemiz ve hızlı teslimat hizmetlerimizin yanında, kiralama sonrası destek servislerimizde gösterdiğimiz titizlik sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Böylece kiralama çalışmalarımızla da en çok tercih edilen firma olmayı sürdürüyoruz.

Telsiz Bakım

Telsiz satış ya da kiralama hizmeti sonrası telsizler için bakım hizmeti de sunmaktayız. Telsiz Kiralama (Başak İleri Teknoloji) olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak hizmetimize bakım desteği vererek devam etmekteyiz. Telsizlerinizin bakımını yaparak ömrünü uzatmaktayız. Böylece kullanım sürenizi uzatarak size ekonomik bir çözüm sunmaktayız.

Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama
Telsiz Kiralama

Telsiz Onarım

Başak İleri Teknoloji olarak müşteri memnuniyetinin sadece satış ve kiralama sürecinden ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden telsiz konusunda yaşadığınız problemlerde sunduğumuz hizmetin arkasında duruyoruz. Telsiz arızaları durumunda onarım hizmeti gerçekleştirerek mağduriyetinizi engelliyoruz. Pek çok köklü firma için satış ve kiralama hizmeti sunan bir marka olarak bu sorumlulukla ilerliyor ve firmaları yarı yolda bırakmıyoruz.

Telsiz Satış

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde; Dijital, DMR, Tetra ve LTE telsizleri sektörlerle buluşturuyoruz. Her sektöre özel olarak sunulan yazılım ve donanım ile firmaları mutlu etmekteyiz. Rekabetçi fiyat ortamına rağmen uygun fiyat garantisi ile ekonomik ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Top